Petrol Gazetesi
Astroloji

 

 

 
Akrep (28.09.2022)
Sosyal bir gün olabilir. Gerek çalışma ortamında gerekse iş dışı ortamda kendinizden söz ettirebilirsiniz. Yeni görüşmeler yapmak ve fikirlerinizi ifade etmek için ideal bir gündesiniz.
 
Aslan (28.09.2022)
Duygularınız ve hisleriniz bugünün gidişatını belirleyebilir. Partnerinizle olan paylaşımlarınız, fikir ayrılıklarını giderebilir. Günü sorunları çözerek devam ettirmek sonraki günler için olan motivasyonunuzu da iyi yönde etkileyecektir.
 
Balık (28.09.2022)
Beklenti içinde olabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını almak adına üstlerinizle görüşmeler yapabilir, sorumluluk alanınızın değerlendirilmesini isteyebilirsiniz. Bunu yapmadan önce de, üzerinize düşen her şeyi layıkıyla yaptığınızdan emin olun.
 
Başak (28.09.2022)
Bugün daha çok düşünen ve sorgulayan olabilirsiniz. Yaşadıklarınızı anlamlandırmaya çalışmak sizi mental olarak yorabilir. Çevrenizdeki insanların ve gelişmelerin gerçek nedenlerini anlamadan, buna kendinizi adamamalısınız.
 
Boğa (28.09.2022)
Aile içi ilişkileriniz gündeminiz olabilir. Birbirinizle olan iletişiminiz ve yaklaşımlarınız karşısında her iki tarafın da çaba göstermesi gerekebilir. Buna iyi yönde öncülük etmek, hem sizin yükünüzü hafifletecek hem de karşınızdakilere de konuşma fırsatı tanıyacaktır.
 
İkizler (28.09.2022)
Ani hareket etmekten kaçınmalısınız. Özellikle toplu taşıma ve trafik kuralları konusunda dikkatiniz daha yoğun olmalıdır. Sabırsız ve hızlı hissedeceğiniz bir gün olduğu için, kelimelerinize bunu olumlu yönde yansıtmanızda fayda var.
 
Koç (28.09.2022)
Enerjinizi araştırmaya harcayın. Kendi mutluluğunuza hizmet etmenin önemini hayatınıza oturtmalısınız. Duygusal konularda sorun yaşamamak adına birbirinize anlama ve dinleme fırsatı tanıyın.
 
Kova (28.09.2022)
İkili ilişkilerde durmanız gereken noktayı bulmalısınız. Bu hem siz hem de muhatabınız açısından fayda sağlayacaktır. Olumlu ya da solumsuz düşüncelerinize bir sınır koymanız, iletişimde kullandığınız dili de iyi yönde etkileyebilir.
 
Oğlak (28.09.2022)
Düşüncelerinizi ifade etmekle ilgili tereddütler yaşayabilirsiniz. Kendi halinizde kalmak, kendi isteklerinize göre hareket etmek mantıklı gözükse de ailenizin ve partnerinizin de dahil olacağı durumları gözardı etmemelisiniz. İhtiyacınızın ne taraftan karşılanacağını bilemezsiniz.
 
Terazi (28.09.2022)
Yeni arkadaşlar edinmek gelmek motivasyonunuzu arttırıyor. Kendinize bir çizgi belirleyebilir ve bu doğrultuda ilerleyebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaşanan sorunları gözden kaçırmayın ve ders çıkararak ilerleyin.
 
Yay (28.09.2022)
Kendinize has bir tarzınız olsa da bir toplumun içinde yaşadığınızı unutmamalısınız. Yaşam tarzınıza bu detayı dahil etmelisiniz. Böylece hem kötü niyetli kişileri fark etmeniz hem de aklınızdan geçenleri uygulamanız için destek bulmanız kolaylaşacaktır.
 
Yengeç (28.09.2022)
Kendinize karşı gardınızı düşünebilirsiniz. Bu da size yaşadıklarınızı daha şeffaf görme fırsatı verecektir. İşlerin daha kötüye gitmemesi, sizin sakinliğiniz ve farkındalığınızla mümkün hale gelebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı